חינוך

הדור הבא: המפתח לקיומה של ישראל

תנועת הביטחוניסטים מאמינה שבהעדר חזון לאומי וציוני, לא ניתן לבסס אסטרטגיית ביטחון לאומי. זו הסיבה שאנו משקיעים ברתימת הדור הצעיר של העם היהודי לאמץ תפיסות ציוניות-ביטחוניות המבינות לעומק את צרכי הביטחון הלאומי של מדינת ישראל ושל העם היהודי.

אנחנו פועלים בקרב מגוון ציבורים ומוסדות, לרבות:

  • מכינות קדם צבאיות: המכינות מכשירות את דור העתיד של ההנהגה הישראלית. בכירי הביטחוניסטים מבקרים במכינות קדם צבאיות ומעבירים בהן הרצאות במגוון נושאים בהתאם למומחיותם של חברי התנועה בכל הדיסציפלינות הקשורות למדיניות, ביטחון וצבא.
  • מוסדות אקדמיים: תאי הסטודנטים של הביטחוניסטים פזורים באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי ישראל ומייצרים פעילות הסברתית וחינוכית בנושאי ביטחון לאומי.
  • תיכונים ותנועות נוער: בקרוב מתכננת תנועת הביטחוניסטים פעילויות גם בתיכונים ובתנועות נוער.

אם אתם מעוניינים להביא את פעילות הביטחוניסטים למכינה הקדם צבאית שלכם, לתנועת הנוער, למוסד האקדמי בו אתם לומדים או מלמדים, או להשתתפות בפאנל בנושאי ביטחון – תוכלו לפנות אלינו בטופס זה ונשמח להגיע.

נשמח לבוא להרצות!

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם.

תוכנית "גבולות של הסכמה" במשרד החינוך

תוכנית הלימודים “גבולות של הסכמה” נהגתה ונכתבה על ידי אל”מ (מיל’) איציק רונן, שעבודת הדוקטורט שלו עוסקת בהשפעת שירות החובה על החברה הישראלית. התוכנית מנגישה לתלמידי התיכון את חשיבותו של השירות בצה”ל מתוך ראייה ציונית, ביטחונית וחברתית תוך העצמת המודעות של בני הנוער לחשיבותו של שירות משמעותי בצה”ל, ולאור ההבנה שצה”ל הוא לא רק צבא ששומר על ביטחונה של המדינה אלא גם מנגנון חברתי ממדרגה ראשונה לצמצום פערים חברתיים וליצירת סולידריות.

התוכנית מאושרת על ידי משרד החינוך במסגרת מערכת גפ”ן.

הצטרפו לדרך שלנו.

בהצטרפותי לתנועה ניתנת הסכמתי לקבל ממנה דיוורים.
דילוג לתוכן